Si te aplikosh ne Big Brother Albania 7

Monday, December 2, 2013

Edicioni i Big Brother Albania 7 do te filloj se shpejti ne TOP CHANNEL, aplikimiet per edicionin e 7t vetem kane filluar. Andaj te gjithe ata qe jane te interesuar te jene pjese e Big Brother Albania 7 mund te aplikojn online permes internetit.
Nese keni vendosur te beheni pjese e Big Brother Albania 7 atehere ju lutem klikoni KETU
Ju Mund Ta Shikoni Big Brother Albania 7 Live do qendroj me ju gjate gjith sezonit me lajmet dhe videot me te reja te edicionit te 7t te bb albania. Gjithashtu faqeja jone do u mundesoj transmetimin LIVE te 2 kanaleve bbalbania 1 dhe bbalbania 2.
Na ndiqni kohe mbas kohe per te rejat rreth BB Albania 7. Per te rejat me te fundit na https://www.facebook.com/bigbrotheralbania7live

No comments:

Post a Comment

 

Na Gjeni Ne FaceBook

Most Reading

Sidebar One