Së shpejti fillon BBA 7 Arbana Osmani perseri drejtuesja !

Tuesday, December 3, 2013

Adhuruesit e emisionit tani më të famshëm në Shqipëri, Big Brother mund të bëhen gati për edicionit e shtatë me radhë.
Është tanimë e konfirmuar se do të ketë një Big Brother 7 ndryshe nga sa ishte hamendësuar deri në këto moment, transmeton ikub.al
Reklama ka nisur të transmetohet në televizionin Top Channel ku ftohen personat që dëshirojnë të bëhen pjesë e këtij spektakli të marrin pjesë në audicione.
Ndërkaq, mësohet se do të jetë sërish Arbana Osmani që do ta drejtojë këtë format televiziv.

Si te aplikosh ne Big Brother Albania 7

Monday, December 2, 2013

Edicioni i Big Brother Albania 7 do te filloj se shpejti ne TOP CHANNEL, aplikimiet per edicionin e 7t vetem kane filluar. Andaj te gjithe ata qe jane te interesuar te jene pjese e Big Brother Albania 7 mund te aplikojn online permes internetit.
Nese keni vendosur te beheni pjese e Big Brother Albania 7 atehere ju lutem klikoni KETU
Ju Mund Ta Shikoni Big Brother Albania 7 Live do qendroj me ju gjate gjith sezonit me lajmet dhe videot me te reja te edicionit te 7t te bb albania. Gjithashtu faqeja jone do u mundesoj transmetimin LIVE te 2 kanaleve bbalbania 1 dhe bbalbania 2.
Na ndiqni kohe mbas kohe per te rejat rreth BB Albania 7. Per te rejat me te fundit na https://www.facebook.com/bigbrotheralbania7live

Kur do te filloj Big Brother Albania 7 ?


Big Brother Albania 7, spektakli me i ndjekur ne trevat shqiptare pritet te filloj ne muajin Shkurt, 2014. Ky spektakel pritet te sjell shume befasi, ndryshime nga ajo qe jemi mesuar te shohim edicionet e kaluara. Edhe kete vit, spektaklin do ta udheheq bukuroshja, Arbana Osmani.
Ky edicion pritet te jete me bombastiki nga te gjitha edicionet e meparshme te Big Brother Albania 7, te pakten keshtu na premton edhe ideatori i ketij reality show ne intervisten e dhene per uebfaqe tone.
Si gjithmone, stafi yne ka filluar muaj te tere para kohe pergatitjet qe kur te filloj Big Brother Albania 7, ne te jemi ne nivelin e duhur dhe te ju sherbejm si eshte me se miri.
 

Na Gjeni Ne FaceBook

Most Reading

Sidebar One